plachetnice prodej - www.proyachting.cz - moderní jachting

Česká republika I Lipno I Slapy I Orlík I Praha I Brno I Plzeň I Mácháč I Krnov I Jablonec I Czech Republic

© 2019 by RS Feva CZE

NÁHLED DO HISTORIE

Úvodní slovo

Vážení přátelé,

je to právě pět let od okamžiku, kdy poprvé vypluli na české vodní plochy plachetnice RS Feva. V ten den nikdo nevěřil, že se blablabla, kecy, prdy, beďary

 

 

Přejme si proto blablabla

 

Václav Brabec

Předseda Asociace lodních tříd RS

2012

Píše se 17. března 2012 a na Vltavě pod Vyšehradem se poprvé utkalo 5 plachetnic RS Feva v závodě jaRní Svezení. Za středního větru a neobvykle vysokých teplot se uskutečnilo 11 rozjížděk. Historicky prvními vítězy závodu se stala posádka Blanka Maršálková - Vojtěch Brož

První pohárový závod

Bolevecký rybník hostil pohárové poprvé o prvním dubnovém víkendu. Koupelí proběhlo mnoho, přesto však všichni zářili úsměvem od ucha k uchu! První pohárové prvenství urvala posádka Jakub Dobrý - Veronika Čechurová. To však ještě nikdo netušil, že o kormidelníku této posádky ještě mnohé uslyšíme.

Summer camp 

Léto a Lipno nad Vltavou. To již odnedávna patří k sobě! Soustředění pod vedením britského trenéra Paula Childse bylo velkým přínosem. Dozvěděli jsme se spousty novinek, od "jak se vlastně na té lodi má sedět" po trim a nastavení lodě!

 

Grand Prix 

Vrcholem sezóny byla Velká cena, která uzavřela týdenní soustředění v Lipně nad Vltavou. 15 posádek ze třech států. Málokterá lodní třída, se může pochlubit těmito čísly v prvním roce. Po sverputném boji se prvními neoficiálními Mistry České republiky stala posádka Václav Brabec - Vojtěch Brož.